Voluntair

Rezervace v džungli v Indonésii

Co se stane, když se přihlásím?

V rezervaci Green Life se dobrovolníci podílejí na ochraně tygra sumaterského a ekosystému tropického deštného pralesa na Sumatře v Indonésii. Strávíte krásné chvíle v soukromé česko-indonéské rezervaci. Budete se aktivně zapojovat do práce v rezervaci, v budování školy zaměřené na životní prostředí (Tiger House) a můžete se stát tygří hlídkou v národním parku Gunung Leuser. Objevíte kouzlo tropického deštného pralesa a nedotčené divočiny.

Během prvních dvou týdnů jsou všechny aktivity dobrovolníků přímo zaměřeny na ochranu přírody, zvířat a národního parku Gunung Leuser, včetně programů v oblasti životního prostředí, vzdělávání a odborné přípravy pro místní děti i dospělé. Dobrovolníci budou mít na starosti hledání stop ohrožených druhů v oblasti, sledování pohybu sumaterských tygrů, nosorožců a slonů a také sledování pohybu pytláků. V poslední týdnu se dobrovolníci vypraví na ostrov Sinkantang, ze kterého budou uskutečňovat úklidové plavby na okolní ostrovy. Na konci svezou nasbíraný odpad na skládku a odjedou směrem na Medan.

Sdílené ubytování v Tygřím domě. Strava je vegetariánská a veganská.

Z letiště Kualanamu (kam se létá ze Singapuru, Kuala Lumpur, Bangkoku nebo Penangu) zamíříte do města Bohorok, kde počkáte na auto, které vás vezme do vesnice Batu Katak, kde budete první noc ubytovaní. Další den vás vyzvednou pracovníci rezervace.

Láska ke zvířatům.

Dobrá znalost angličtiny.

Cena za 21 dní 8700 Kč
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

Cena zahrnuje 3 jídla denně, ubytování a plavby lodí.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z