Voluntair

Vzdělávací projekt v údolí Pokhara

Co se stane, když se přihlásím?

Údolím Pokhara protékají divoké řeky a v místních jezerech vidíte odraz velkolepých Himalájí. Zelenými, prudkými kopci se klikatí cesty a silničky, které vedou až do neútěšných velehor. Pokhara je vstupní bránou pro treky do světoznámé Annapurny, tak zde potkáte mnoho lidí, kteří se buď připravují na náročnou cestu nebo se vrátili plni hlubokých dojmů z jejich výpravy.

Většina místních si ale nemůže dovolit cestovat a ve vesnicích kromě kolemjdoucích turistů existuje jen malá šance na kontakt s vnějším světem. Zahraniční učitelé jako jste vy umožňují studentům v těchto malých školách vytvářet vztahy s někým z jiného prostředí a místní učitelé se mohou naučit novým metodám a technikám výuky. Vy budete hlavně pomáhat místnímu učiteli, a proto nemusíte mít žádné vzdělání, ale za to se očekává nadšení a odhodlání předat znalosti a zkušenosti.

Chci si nechat zdarma poradit 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

 

Prostřednictvím našeho vzdělávacího projektu nejenom učíme angličtinu, ale hlavně přinášíme nové zkušenosti a vědomosti, které pozitivně děti ovlivňují a pomáhají jim být nezávislé a soběstačné. To je víceméně hlavní cíl tohoto projektu.  Naším cílem je nejen rozšířit jejich vědomosti ale hlavně vzbudit jejich zájem o okolní svět, životní prostředí, zdraví a další důležitá témata.
Vyučujte angličtinu a další předměty dle Vašeho výběru pro děti z různých věkových skupin (5 až 16 let) s různými schopnostmi.  Veškeré vyšší vzdělání v Nepálu je v angličtině, takže je velmi důležité, aby se děti naučily angličtinu už jako malé, pokud chtějí pokračovat v dalším vzdělávání.

Pokhara je daleko vzdálená od epicentra ničivého zemětřesení, které zemi zasáhlo v roce 2015, a téměř ji nepostihlo. Je to oblast, která uspokojí Vaše cestovatelské smysly, jelikož nabízí překrásné přírodní scenérie, širokou paletu dobrodružných aktivit, bohatou nabídku ubytování a jídel.  A v neposlední řadě je to vstupní brána do světoznámých treků v oblasti Annapurna a okolí.

Během tohoto projektu budete ubytováni v hostitelských rodinách, kde budete moci využívat společenské prostory pro setkání s rodinou nebo s ostatními účastníky.

 

Součástí ceny je i pick-up na mezinárodním letišti a doprava na místo.

Respekt k odlišným kulturám a flexibilita k jednodušším životním podmínkám.

Pokud budete chtít ozvláštnit lekce, je ideální přivést plakáty, obrázky, knížky, magazíny a podobně, které představí studentům odkud jste a současně se naučí i nějaká nová slovíčka.

Ve škole a na vesnici je třeba nosit oblečení zakrývající kolena a ramena a samozřejmě v závislosti na ročním období dostatek teplého oblečení.

Cena za 7 dní 200 EUR
Cena za 14 dní 400 EUR
Cena za 21 dní 600 EUR
Registrační poplatek 3000 CZK

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je pick-up na letišti a transfer do destinace, kompletní strava (třikrát denně během pracovních dní, o víkendu dvakrát) i nápoji (voda, káva, čaj), ubytování v destinaci, přítomnost anglicky mluvícího koordinátora, větrák, ochrana proti komárům a povlečení.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z