What others are saying

Tereza & Magda
"Určitě bychom tento typ dovolené každému doporučily. Je to jedinečný způsob, jak odcestovat na delší dobu, poznat nové lidi a neutratit za to jmění."
Tomáš
".. i když jsem toho procestoval už mnoho, zatím žádné místo mě doposud tak nenadchlo. Ten pocit, když jsem byl sám odpoledne na hlídce u líhně a jen jsem stál na pláži a rozhlížel jsem se a ani na jedné straně desítky kilometrů nebylo nic než pláž džungle a oceán, byl nepopsatelný. Příroda, želvy, kolektiv, jídlo, ubytování, nic z toho nemělo téměř žádnou chybu a budu na tento pobyt rád vzpomínat ještě hodně dlouho."
Filipa
"Učení samotné je naprosto skvělé. Děti vám dají zpět tisíckrát víc, než vy jim. Jsou nesmírně učenlivé a často vás tam budou objímat. Zkrátka šťastné a úžasné děti, jejichž životem můžete být na chvíli součástí. Jsem obecně kritický člověk, ale tomuhle projektu dávám 100%. Jo, a nejlepší jídlo, co jsem tam jedla, byly školní obědy! Naprosto famózní :)
Štěpán
"Úžasný zážitek! Super program, bezva lidi, spojení s přírodou a místem maximální!"

Get started with your trip

Choose a location
Choose a category

Need help?

Choose a location

Choose a category

Animals
Environment
Infrastructure
People

Need help?

How does it work?

You

Like to travel. Need adventure. Want to make a difference. Are stressed and want to go on a vacation.

Voluntair

Choose from an array of volunteer camps and get the support of an experienced team of advisors who also offer pre-departure full-service.

Our partners

This is where you stay. An exotic location anywhere in the world, in a trusted camp operated by locals. It is here that you can help people, the wildlife or the environment.

You after

Upon your return you feel energised, happy, relaxed, fulfilled and proud.

As seen on