Voluntair. Vyberte si z bohaté nabídky atraktivních dobrovolnických projektů v zahraničí. Zvolte si, kam chcete jet, co tam budete dělat a na jak dlouho. Náš zkušený tým vám ochotně poradí, jak to celé zorganizovat.

Voluntair je nový, malý tým nadšených a zkušených odborníků na cestování a dobrodružství. Poskytujeme služby, které dokážou lepšit životní prostředí lidí a zvířat na této planetě. Pomáháme vám pomáhat druhým.

Nabízíme příležitosti k dobrovolnickým aktivitám lidem, kteří chtějí něco změnit. Tyto příležitosti se nacházejí v exotických lokalitách po celém světě. Jedná se o místa, kde naši dobrovolníci poznají nové kultury, navážou nová přátelství, využijí nově osvojené dovednosti a budou věnovat čas a energii komunitě nebo ekosystému, který potřebuje pomoc.

Naším cílem je zprostředkovat dosud nepoznané zážitky. Přejeme si, aby se naši dobrovolníci vraceli domů plní energie a příběhů z cest. Se svěžím pohledem na svět kolem, s novými kamarády, s pocitem úspěchu a uspokojení.

Usilujeme o proměnu Země v lepší místo. Zajímá nás cestování a dobrodružství a dokážeme se těšit z drobných životních radostí.

 

Co děláme

Pečlivě vybíráme malé, spolehlivé organizace z celého světa a navazujeme s nimi spolupráci. Tyto organizace zajišťují lokální programy zaměřené na udržitelný rozvoj.

Propagujeme širokou škálu projektů, jejichž podstatou je zachování a ochrana přirozeného prostředí zvířat, ochrana ohrožených druhů, rozvoj a podpora udržitelného zemědělství, podpora komunitního vzdělávání a také údržba a rozvoj klíčové infrastruktury.

Od hluboké, neobývané džungle na Sumatře po divočinu v Peru – máme co nabídnout každému zájemci, ať už má jakékoli schopnosti.

Vybíráme organizace, které prokazatelně podporují takové formy dobrovolnictví, jež pozitivně ovlivňují místní prostředí. Samozřejmě dbáme také na to, aby pro naše dobrovolníky byly k dispozici vzrušující projekty.

Všechny dobrovolníky zveme před cestou na osobní schůzku. Můžeme se tak ujistit, že mají s předstihem k dispozici všechny potřebné informace a že se těší na dobrodružství, které je čeká.

 

Naši zákazníci

 

Profesionálové
Kteří se cítí unaveni prací a chtějí uniknout ze světa kancelářského stereotypu. Odpočinou si od zaměstnání a zažijí něco, co se zcela liší od jejich každodenního života.

Firmy
Které chtějí rozšířit svou působnost v oblasti sociální odpovědnosti a odměnit zaměstnance příležitostí k osvojení nových dovednosti.

Studenti
Kteří rádi cestují a získávají nové osobní a pracovní zkušenosti.

Kdokoliv
Komu je aspoň 18 let, touží po dobrodružství, je zvídavý a hledá zcela novou životní zkušenost.

 

„Je úžasné, že nikdo nemusí ani okamžik
čekat, aby mohl začít zlepšovat svět.“

Anne Franková

 

Proč s námi spolupracovat?

 

Nadšení
Jsme upřímně zaujati tím, co děláme.

Služby
Nabízíme hodnotné služby na míru. Zaručujeme všestrannou spokojenost.

Rozmanitost
Vyhledáváme rozličné destinace a příležitosti.

Příležitost
Na českém a regionálním trhu doposud nebyla dostatečná nabídka. Češi jsou rodilí dobrodruzi, kteří si užívají turistické výpravy, kladou velký důraz na přírodu, milují cestování a mají smysl pro společenskou odpovědnost.

 

 

Znáte nás z