Voluntair

Culture Week ve Vietnamu

Co se stane, když se přihlásím?

Chcete cestovat, poznávat, vyzkoušet si dobrovolnický projekt, ale nemáte moc času? Tento akční balíček je pak přesně to, co hledáte. Kombinuje poznání vietnamské kulturu, návštěvy historických památek, workshopy a stihnete i navštívit několik sociálních projektů, kterým se dlouhodobě ve Vietnamu věnujeme.

Během tohoto kulturního týdne ve městě  Ho Chi Minh se naučíte mnoho z minulosti i ze současnosti tohoto fascinujícího místa a současně získáte přehled o zvycích a kultuře Vietnamu.

I pokud se chystáte projet Vietnam na vlastní pěst, tento projekt je ideální začátek vaší cesty. Díky němu pak pochopíte mnoho kulturních zvyků a historických souvislostí. Doporučujeme!

Tento projet je hlavně věnovaný vám a vašemu poznání.   Navštívíte mnoho památek a monumentů, které nabídnou účastníkům hlubší pochopení místní kultury současného Vietnamu. Vyzkoušíte si mnoho řemesel a naučíte si základy Vietnamské kuchyně. Navíc vás čeká i hodina základů vietnamštiny.
Celý týden vás čeká mnoho aktivit, jejichž cílem je, abyste porozuměli místnímu způsobu života a připraví vás na delší pobyt ve Vietnamu. Tento projekt je naprosto ideální pro ty, kteří chtějí ve Vietnamu strávit více času, ať už s některým z našich dalších projektů, ale klidně i na vlastní pěst.

Ubytování se nachází v areálu univerzitní koleji.  Z toho vyplývá jistá pravidla kampusu, např. se musíte vrátit do campusu do 23.30. 

Najdete zde také pokoj vyhrazený jako “kancelář”, kam můžete jít, budete-li chtít klid a chvilku pro sebe. Máme zde k dispozici knihy a časopisy, které si můžete půjčit.


Hned vedle naší koleje je vám k dispozici pěkná místní kavárna, kde si můžete například vychutnat čerstvé džusy a jiné občerstvení.

Ve veřejných prostorech je vám volně k dispozici WIFI. Pokoje sdílíte s ostatními účastníky, kapacita je maximálně 8 lidí. Ložní prádlo a povlečení bude na pokojích, tak nepotřebujete vozit spacák. Na kolejích jsou koupelny evropského stylu s teplou vodou.

Pokud se budete chtít sami vydat do centra Ho Chi Minh, v okolí kampusu je mnoho taxíků, které můžete snadno chytit z hlavní silnice.

V oblasti, kde budete ubytovaní, je několik bankomatů. Nejbližší je asi 10 minut chůze od našeho areálu. Jinak veškerá potřebná občanská vybavenost se nachází v centru města nedoleko od areálu kolejí.

 

Náš koordinátor na Vás počká na mezinárodním letišti v Ho Chi Minh a zajistí Vám transfer do destinace konání projektu. Dopravu do Vietnamu si hradí každý účastník na vlastní náklady.

Budete potřebovat základní znalost angličtiny a samožřejmě se očekává váš respekt k odlišným kulturám a zvykům.

Cena za 7 dní 310 EUR
Cena za 14 dní -
Cena za 21 dní -
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně projektu (310EUR/týden) máte zahrnutý pick up na mezinárodním letišti v Ho Chi Minh a tranfer do destinace. Máte hrazené veškeré ubytovaní a stravu. V místě ubytování jsou koupelny evropského typu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny ložním prádlem a klimatizací. Po celou dobu je v lokaci přítomný anglicky mluvící koordinátor a máte zajištěný trénink k projektu.

Tento projekt je napěchovaný aktivitami, které máte již zahrnuty v ceně, např. krátký kurz vietnamštiny, kurz vaření, výuka lokálních řemesel, návštěva muzeí a monumentů. Vše s průvodci a anglických překladem. Úžasná příležitost, jak poznat  Vietnam z mnoha úhlů pohledu bez starostí a za skvělou cenu.

 

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z