Voluntair

Dobrodružství se slony v Thajsku

Co se stane, když se přihlásím?

Seznamte se slonů v ohromujícím horském prostředí Thajska. Zažijte krmení slonů, jejich koupání a společný trekking v této překrásné krajině! Toto dobrodružství se nachází v Umphangu, jednom z nejkouzelnějších přírodních scenérií této země. Okolní vápencové útesy, které obklopují město, dodávají tomuto místu specifický ráz. Zde uvidíte slony ve svém přirozeném prostředí.

Umphang je velmi dobře známý svou populací slonů. Tradičně byli tito asijští sloni využíváni pro výkonávání zemědělské práce, ale naštěstí jsou dnes vnímáni s vyšší mírou respektu, než tomu bylo v minulosti.

Samotný projekt vám umožní nejen prožít velmi osobní interakci se slony (od malých slůňat až po dospělé jedince), ale současně budete mít možnost objevovat jednu z nejvíce úchvatných krajin v Thajsku.

Program nabízí nezapomenutelný zážitek, kdy zkloubíte práci se slony v jejich přirozeném prostředí a poznávání překrásné přírody. Každodenně budete je budete chodit koupat, budete s nimi plavat, budete je mýt. Na místě projektu je krásné jezero, kam je budete voit koupat a kde  budete moct také vyzkoušet rafting.

Pomůžete při přípravě jídla pro tato majestátní zvířata. Typicky se jedná o rostliny trávy Bana, cukrové třtinu a banány. Také budete asistovat při zdravotních kontrolách těchto “jemných gigantů”, pokud to bude nutné. Budete trávit čas vedle zkušených mahoutů, kteří strávili celý svůj život, aby pochopili slony a naučili se, jak se o ně nejlépe postarat. Můžeme vám zaručit, že se v tomto útulku o tyto půvabné bytosti staráme s láskou a že zde nedochází k jejich vykořisťování.

 

Budete ubytování v dřevěných chatkách v blízké vzdálenosti od sloního útulku.

Součástí ceny je i pick-up na mezinárodním letišti v Bangkoku a doprava na místo.

Očekává se od Vás láska k přírodě a ke zvířatům. Samozřejmostí je respekt k odlišným kulturám. Nezapomeňte si s sebou přibalit pevnou obuv a teplé oblečení, protože večery jsou v tomto regionu velmi chladné, v kteroukoli roční dobu.

Cena za 7 dní 390 EUR
Cena za 14 dní 780 EUR
Cena za 21 dní 1170 EUR
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je pick-up na letišti a transfer do destinace, kompletní strava i nápoji (voda, káva, čaj), ubytování v dřevěných chatkách, trénink k projektu, wifi, uzamykatelné pokoje,  vlastní koupelna s teplou vodou a “západní” toaletou, větrák, ochrana proti komárům, povlečení. A samozřejmě naprosto unikátní nezapomentutelný zážitek!:)

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z