Voluntair

Jungle Trek v Thajsku

Co se stane, když se přihlásím?

Návštěva jeskyní, koupání v jezeře, setkání s místním kmeny, večery u ohně a spánek pod hvězdami budou jen některé z vrcholů tohoto týdne v džungli severně od Bangkoku. Celý týden budete putovat kouzelnou krajinou a poznávat nové scenérie. Poznejte své možnosti, odpoutejte se od civilizace, odhalte své skryté dovednosti v panenské přírodě.

Projekt pro všechny milovníky (bezpečného) dobrodružství napěchovaný zážitky pod vedením zkušeného instruktora. Prožijte týden kempovaní v Thajské džungli a užijte si týden v krásné divočině. Získejte zkušenosti a naučte se dovednosti, které změní vaši perspektivu a umožní vám zažít nejlepší týden Vašeho života.

Chci si nechat zdarma poradit 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

Tentokrát se jedná o doplňkový, nedobrovolnický projekt, který můžete skloubit s týdnem dobrovolnictví, ale také vůbec nemusíte a můžete jet pouze sem.

Chcete do Thajska a chcete ho poznat z jiné perspektivy? Milujete treky, ale nemáte jet s kým? Láká Vás poznat neturistickou část Thajska, ale bezpečně a pod vedením zkušeného instruktora?

Pak jste našli program, kde se Vám bude ohromně líbit a který přinese nespočet nezapomenutelných zážitků!

 

Každou noc strávíte ve stanech v džungli, kromě poslední noci, kdy se odměníte komfortem v příjemném hotelu. Jelikož se jedná o týdenní trek, tak budete spát na různých místech.  Například jedna z nich je u jezera, kde můžete po horkém dni na slunci osvěžit. V kempu nemusí být vždy elektrická energie.

Součástí ceny je i pick-up na mezinárodním letišti a doprava na místo, odkud se bude vycházet na týdenní trek.

Očekává se fyzická zdatnost a pohodlná obuv, protože budete celý týden chodit divokou přírodou. Přibalte si spacák a teplé oblečení pro pohodlný spánek ve stanu. Ačkoli bude velkou část Vašich zavazadel převážena z místa na místo, budete se podílet na přenosu jídla a vybavení pro kempování.

Cena za 7 dní 390 EUR
Cena za 14 dní -
Cena za 21 dní -
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je  pick-up na mezinárodním letišti a doprava na místo, odkud se bude vyrážet na týdenní pochod. Dále veškerá strava a pití, ubytovaní ve stanech a poslední den v komfortním hotelu. Celý týden je pod vedením zkušeného průvodce a vstupy do národních parků.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z