Léto se nám pomalu chýlí ke konci, ale hřejivého sluníčka se nemusíme vzdávat ani během následujících měsíců. Jsou místa, kde je příjemně teplo během celého roku, tak proč tam nevyrazit?!

Tento newsletter bude tedy trochu netradiční. Nezaměřili jsme se pouze na jednu destinaci, ale rozšířili jsme záběr na země Jižní a Jihovýchodní Asie, kde vám bude příjemně v šortkách, i když u nás už bude nasněženo.

Přichystali jsme pro vás různorodý výběr našich zcela nových programů, které máme v nabídce. Těm budete jen těžko odolávat!

A kdyby i tak jste nenašli to pravé kokosové, kontaktujte nás. Jen malá část programů je na našich webových stránkách. Naše portfolio je téměř nevyčerpatelné a určitě najdeme projekt, který bude přesně pro vás. Tak promýšlejte, plánujte a pište nebo volejte. Už teď se moc těšíme, že vám pomůžeme s výběrem.

A jako pokaždé, i nyní doufáme, že se vám naše nová edice bude líbit. Sdílejte, piště nám a posílejte nápady, jak newsletter vylepšit, abyste si tento bonbónek každý měsíc opravdu užili!

Veškeré naše newslettery Travel Candy najdete zde.0B2NckdhJf_rJcS8zclZibXhlOEhUbXBocnRuck8xcDc5N3hBPQ

Znáte nás z