Voluntair

Práce s dětmi na Sri Lance

Co se stane, když se přihlásím?

Vzdělání je klíčem pro odhalení potenciálu, který má každý nás v sobě. Je klíčem k zajištění lepšího života a zároveň je zcela zásadní pro mezikulturní porozumění. Tento projekt pomáhá dvěma způsoby – výukou dětí a dospělých a pečováním o děti z dětských domovů.

Dobrovolníci mají možnost pracovat s dětmi, kteří potřebují pomoc s domácími úkoly po škole a o víkendech v Tsunami Memorial Library, organizovat sportovní aktivity, vyučovat na místních školách, dokonce i v jedné škole pro sluchově postižené děti a děti s poruchami učení. Mohou také pečovat o seniory či pomáhat v sirotčinci – vše záleží na přání a dovednostech každého dobrovolníka. Před odjezdem je potřeba se rozhodnout, co konkrétně dobrovolníka zajímá. Snídaně se podává mezi 7:15 – 8:30 formou švédského stolu, na výběr jsou cereálie, toasty, ovoce, káva a čaj. Poté začnou pracovat na dobrovolnickém projektu, který si zvolili. Dvouchodový oběd se podává ve 12:30 a odpoledne se dobrovolníci vrací zpátky k jejich činnostem. Den končí tříchodovou večeří v 19:30.

Dobrovolníci jsou ubytováni v domě vedoucího projektu a jeho rodiny v hezkých velkých ložnicích s vlastním sociálním zařízením. Jejich dům se nachází uprostřed malebné tropické krajiny, na stromech kolem domu žijí opice a mnoho exotického ptactva. Dobrovolníci mohou libovolně používat celý dům a přilehlé pozemky stejně jako všichni členové rodiny.

Organizátor projektu vám zajistí pick-up na mezinárodním letišti v Colombu. Tato služba je v naší ceně projektu.

Pro tento projekt nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti. Nicméně je to ideální  program pro někoho, kdo se věnuje učitelství, psychologii, vzdělávání dospělých apod.

Cena za 14 dní 530 USD
Cena za 21 dní 730 USD
Registrační poplatek 3000 CZK

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

Poplatek je určen místní organizaci, která tento projekt vede. Tímto způsobem je zajištěno, že peníze jdou přímo k důvěryhodným a námi prověřeným organizacím. V ceně je zahrnuta doprava  transfer už letiště,  strava třikrát denně, ubytování v rodině lokálního organizátora projektu, podpora koordinátora projektu a 24/7 tísňový servis.

Celá částka za projekt se hradí dopředu nám Voluntair a my ji následně přeposíláme tamní partnerské organizaci.

 

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z