Voluntair

Projekt na pomoc komunitám na Goa

Co se stane, když se přihlásím?

Podílejte se na zlepšení kvality života místních komunit v oblasti Goa. Zúčastněte se našeho projektu zaměřeného na nelehký život v slumech a na pomoc ženám žijícím v tamním útulku. Program je navržen tak, aby poskytoval základní vzdělávání, učastníci si sdíleli životní zkušenosti, rozvíjela se zde umění a řemesla a děti se vyučovaly v předmětech jako matematika, věda, geografie a v neposlední řadě také angličtina. Předejte tamním dětem své vědomosti o environmentálních tématech, základních hygienických návycích, slušnému chování atd.

Program se zaměřuje na výuku znevýhodněných dětí ze slumů, jejichž rodiče si je nemohou dovolit poslat do školy. Dobrovolníci budou vyučovat děti pomocí her a aktivit, které dětem pomůže rozvíjet další dovednosti a  přispěje k pochopení významu učitelů.
Vaším úkolem bude výuka dětí v angličtině, pomoc s domácími úkoly, hrát si s nimi a rozvíjet jejich kreativitu.

Další část projektu se stará o ženy a mladé dívky z rozbitých rodin. Součástí je 10 dětí a 20 žen v průměru ve věku od 4 do 30 let. Pomozte  dívkám naučit se anglicky zábavným a zajímavým způsobem. Budete hrát hry, cvičit, relaxovat a věnovat se jiným společným aktivitám rozvíjejícím jejich dovednosti. Taková kulturní výměna a interakce pomáhá dívkám a ženám znovu důvěru a sebejistotu.

Součástí tohoto projektu zahrnuje i péči o seniory z místního domova. Všichni jsou starší 50 let, jsou velmi vřelí a laskaví a rádi s vámi budou trávit čas.
Mezi vaše aktivity bude patřit povídání a komunikace, čtení, hraní her, ale i čištění a koupel, podávání léků, ale i pomoc s úklidem domu a příprava jídla.

 

 

 

Budete ubytováni přímo v komunitním centru, kde se také nachází mini knihovna, jídelna, salonek, kde si můžete odpočinout a popovídat si s ostatními účastníky a neposlední řadě i krásnou zahradu, kde si můžete odpočinout.

Doprava z mezinárodního letiště v ceně projektu.

Od dobrovolníků se očekává resprekt k jiným kulturám a kulturním odlišnostem, přirozené sympatie k dětem a lidem v nouzi, touha pomoci ke přispění životních podmínek lidem v nouzi. Přivezte si vhodně oblečení odpovídající práci v těchto komunitách. Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba.

Cena za 7 dní 200 EUR
Cena za 14 dní 400 EUR
Cena za 21 dní 600 EUR
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně projektu máte hrazený pick-up na letišti, ubytování, veškerou stravu, nápoje, wifi, uzamykatelné skříňky, koupelnu s teplou vodou, lůžkové povlečení, větrák a ochranu proti komárům.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z