Voluntair

Projekt na záchranu želv na Bali

Co se stane, když se přihlásím?

Projekt na záchranu želv se nachází na půvabném ostrově Nusa Penida v Indonésii. Pracujte po boku místního týmu a pomáhejte chránit ohrožené mořské želvy na ostrůvku patřící k Bali.
Prostřednictvím tohoto programu  v místním záchrářském centru budete přispívat k ochraně želvy populace v Nusa Penida mnoha různámi aktivititami.  V závislosti na ročním období (želvy se nelíhnou po celý rok) budete buď sbírat vejce, sledovat želví hnízda, nosit vylíhnutá mláďata bezpečně na moře, čistit jejich líhně, apod. Součástí projektu je čištění pláží, které je bohužel potřebné  v kterémkoli ročním období.

Chci si nechat zdarma poradit 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

Projekt na ochranu mořských želv se nachází na půvabném ostrově Nusa Penida, který je 45 minut jízdy motorovým člunem z pevniny Bali. Projekt běží teprve několik let. Budete spolupracovat s místním týmem a mnoha různými aktivitami se budete podílet na ochraně ohrožených mořských želv v Indonésii.

Mez tyto aktivity patří: sbírání vajec a jejich umístění do chráněných líhní, sledování a ochrana hnízd, umístění mláďat bezpečně do moře, čištění vodních nádrží, údržba společných prostor, ad.

Nusa Penida je ostrov o rozloze 247 km² a nachází se jihovýchodně od Bali. Ostrov je přírodně kopcovitý a sušší než Bali. Nusa Penida je populární jako ptačí rezervace, stejně jako další sousedními ostrovy, konkrétně Lembongan a Ceningan. Tento ostrov je také považován za ideální pro potápění. Zahrnuje mnoho potápěčských lokalit, jako je Penida Bay, Batu Lumbung, Batu Meling, Toya Pakeh, atd. Během vaší návštěvy na Nusa Penida můžete vyzkoušet pěší turistiku a cykloturistiku, pozorování ptáků, potápění a trávení času v přírodě.

Očekávejte jednodušší styl ubytování.  Budete sdílet pokoj pro 4, max 6 lidmi (stejného pohlaví).

Součástí ceny je i pick-up na mezinárodním letišti na Bali a doprava společně na místo.

Očekává se od Vás láska k přírodě a ke zvířatům. Samozřejmostí je respekt k odlišným kulturám.

Cena za 7 dní 390 EUR
Cena za 14 dní 780 EUR
Registrační poplatek 3000 Kč / 2400 Kč s ISIC

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je pick-up na mezinárodním letišti a transfer do destinace, kompletní strava (třikrát denně během pracovních dní, o víkendu dvakrát) i s nápoji (voda, káva, čaj), ubytování v destinaci, přítomnost anglicky mluvícího koordinátora, větrák, povlečení, uzamykatelné schránky a prádelna pro praní prádla

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z