Voluntair

Fotbalový trenér dětí

Co se stane, když se přihlásím?

Vyzkoušejte si práci sportovního trenéra v malé škole na chudém kambodžském venkově a pomocí sportovních aktivit naučte  místní děti základy zdravého životního stylu, sociálních dovedností a osobního rozvoje. Sport nabízí mnoho příležitostí, jak i během krátké doby můžete dětem předat cenné dovednosti – jak pracovat v týmu, proč je důležitá vytrvalost a disciplína, možnost spolehnout se jak na ostatní, tak i na druhé. A hlavně, sport u dětí budí ohromnou radost a nadšení, které s Vámi zůstanou i dlouho po návratu domů.

 

Chci zdarma poradit s výběrem

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

Během tohoto programu budete učit dětský týmový sport, hlavně fotbal na venkovském hřišti, který se od ubytování nachází 15 minut na kole. Budete učit děti z místního fotbalového týmu, takže láska k fotbalu, doprovázená některými fotbalovými znalostmi a zkušenostmi s vedením týmu bude zapotřebí!
Školení by měla být jak technická, tak praktická. Koordinátor, který tam bude taky, bude sdílet jeho nápady s vámi, ale očekává se, že přinesete nové návrhy, a povedete svou skupinu pomocí nových nápadů a fitness cvičení.

Mějte na paměti, že možnosti na místě jsou základní a velmi omezené, takže možná budete muset být celkem vynalézaví a kreativní!

S tímto programem se snažíme rozšířit společenské a sportovní dovednosti, které tyto děti mají prostřednictvím účasti na sportovních aktivitách. Tyto nové dovednosti a lekce podpoří rozvoj důležitých životních dovedností a vy toho můžete být významnou součástí.

Město Samraong, který v khmerštině znamená „neproniknutelná džungle“, leží severozápadní Kambodži, v blízkosti hranic s Thajskem. Budete v malé vesničce na okraji města, kde poznáte, jak vypadá opravdová venkovská Kambodža vzdálená turistickému ruchu. Zároveň vám umožní prozkoumat některé významné kambodžské zajímavosti, protože Siem Reap je vzdálené jen dvě hodiny daleko.

Ubytování v Samraongu je jednoduché a základní. Přímo na místě nejsou žádné prádelny ani pračka, takže se případně připravte na ruční praní. Nicméně, v nedalekém městě jsou místa, která lze nechat vaše prádlo za malou cenu vyprat.
V místě Vašeho ubytování je i společný prostor, kde můžete jíst společně s ostatními, relaxovat, bavit se s ostatními účastníky nebo využít bezplatné Wi-Fi.

K dispozici jsou kola, která můžete využít k prozkoumání okolí během svého volného času!

Součástí ceny je i pick-up na mezinárodním letišti v Siam Reap a doprava společně s ostatními účastníky až na místo konání projektu.

Nadšení pro sport a pohyb. Trpělivost s malými dětmi. Respekt k odlišným kulturám. Flexibilita k jednodušším životním podmínkám.

Cena za 7 dní 200 EUR
Cena za 14 dní 400 EUR
Registrační poplatek 3000 Kč / 2400 Kč s ISIC

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je pick-up na mezinárodním letišti a transfer do destinace, kompletní strava (třikrát denně během pracovních dní, o víkendu dvakrát) i s nápoji (voda, káva, čaj), ubytování v destinaci (od neděle do soboty), přítomnost anglicky mluvícího koordinátora, větrák, povlečení, wifi ve společných prostorách, uzamykatelné skříňky.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z