Voluntair

Učitelem angličtiny na venkově v Kambodži

Co se stane, když se přihlásím?

Jak se učí anglicky malé děti na chudém kambodžském venkově? Odlišuje se výuka o té naší?Vyzkoušejte si to!

Škola Greenway ve vesnici Pul Samraong nabízí zdarma výuku angličtiny dětem z chudších poměrů. Díky iniciativě místních a hlavně s vaší pomocí, může už deset let fungovat škola, která mnoha tamním dětem dopomůže k lepšímu životu.

Místní děti navštěvují základní školu tři hodiny denně, a tam nemají dodatečnou možnost naučit se kvalitně angličtiny. Místní školy mají výuku rozdělenou na směny – na ranní skupinu a odpolední skupinu. Toto uspořádání  dává dětem příležitost navštívit naši Greenway školu během volného času (např. ranní skupina může navštěvovat náš odpolední posun a naopak). Co je tak jedinečné a úžasné na škole Greenway, je to, že děti přicházejí samy od sebe a skutečně si zde svůj čas užívají.

Můžete vést lekci sami nebo po boku ostatních mezinárodních dobrovolníků. Naši místní učitelé vám pomohou s přípravou lekcí a vedením výuky, nicméně musíte dodržovat zavedený strukturovaný učební plán, aby výuce nechyběla kontinuita. 

Chci si nechat zdarma poradit 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

Hlavní zaměření tohoto výukového projektu bude záviset na konkrétních potřebách školy v daném okamžiku. Nicméně vaše hlavní role budou (ale neomezují se pouze na ně):
Příprava plánů výuky angličtiny pro následující den
Výuka anglického jazyka přímo s dětmi ve škole
Příprava týdenních průběžných testů
Cílem tohoto projektu je:
Zlepšit vyhlídky dětí ve vesnických školách na budoucí uplatnění
Poskytnout dětem lepší vzdělávací podmínky, než mají standardně v Kambodži k dispozici.
Získat neocenitelné praktické zkušenosti s výukou, které vás velmi obohatí.
Poskytnout kulturní výměnu, mezi studenty a dobrovolníky, která rozšiřuje perspektivy všech zúčastněných
Pomáhat místním zaměstnancům  přípravou výuky 

Škola se nachází ve vesnici Samraong, jež v khmerském jazyce znamená “neproniknutelná džungle”, a leží v severozápadní Kambodži, poblíž hranic s Thajskem. Budete pobývat v malé venkovské obci, která se nachází na okraji města, a poznáte tak, jak vypadá život  venkovská Kambodža, daleko od hlavních turistických tras.  Současně vám ale umožní prozkoumat některé z nejzajímavějších míst v Kambodži, např. Siem Reap se nachází jen dvě hodiny daleko.

Připravte se na to, že ubytování v Samraongu je jednoduché.  Vybavení je základní a například prádlo si budete prát v ruce, protože na místě není žádné vybavení. Na druhou stranu, wifi je volně k dispozici ve společných prostorech, které můžete ve volných chvílích využívat i s ostatními účastníky.

K dispozici jsou kola, které můžete využít k prozkoumání oblasti během volného času!

Součástí ceny je i pick-up na mezinárodním letišti a doprava na místo.

Respekt k odlišným kulturám a flexibilita k jednodušším životním podmínkám.

Ve škole a na vesnici je třeba nosit oblečení zakrývající kolena a ramena.

Cena za 7 dní 200 EUR
Cena za 14 dní 400 EUR
Cena za 21 dní 600 EUR
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je pick-up na letišti a transfer do destinace, kompletní strava (třikrát denně během pracovních dní, o víkendu dvakrát) i nápoji (voda, káva, čaj), ubytování v destinaci, přítomnost anglicky mluvícího koordinátora, wifi,  větrák, ochrana proti komárům a povlečení.

Tento projekt je možný pouze díky podpoře vás dobrovolníků, protože se dotuje z tohoto poplatku, který hradíte. Děkujeme.

 

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z