Voluntair

Učitelem na ostrově v Thajsku

Co se stane, když se přihlásím?

Tento projekt byl vytvořen na ostrově Koh Samui na podporu výuky angličtiny na dvou tamních školách. Děti, které zde studují pocházejí z chudých místních rodin a bez nejzákladnější znalosti angličtiny se jim nepodaří dostat z bludného kruhu chudoby, ve kterém se nachází. S dobrou znalostí tohoto jazyka se jim ale lehce podaří najít práci v cestovním ruchu na ostrově nebo budou mít možnost pokračovat ve vzdělávání na středních školách a univerzitách na pevnině ve velkých městech. Naši dobrovolníci pomáhají dětem s jazykovými obtížemi a učí je zábavnou a zajímavou formou nové znalosti.

Oba dobrovolnické domy mají tři ložnice, vybavenou kuchyň, 2 a 3 koupelny, vnitřní i venkovní posezení, TV s DVD přehrávačem, bezplatnou Wi-Fi a další. Oba se nachází jen malý kousek od trhů, obchodů, restaurací, barů a co je nejdůležitější – vedle pláží!

Organizace zajišťuje pick up na letišti v Bangkoku. Příjezdové dny jsou v pátek.

Láska k dětem, trpělivost, porozumění ke kulturním odlišnostem, zkušenosti s výukou vítány, ale nejsou nutností k účasti.

Cena za 7 dní 524 EUR
Cena za 14 dní 910 EUR
Cena za 21 dní 1370 EUR
Registrační poplatek 3000 CZK

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

– pick-up na letišti v Bangkoku
– dvě noci se snídaní v hostelu centru v Bangkoku
– orientation meeting a seznámení s účastníky projektu a zástupci tamní organizace hned následujicí den
– společný sightseeing po Bangkoku
– společná večeře v Bangkoku
– transfer špičkovým autobusem, případne vlakem a trajektem na Koh Samui, kde budete pak působit jako dobrovolnik
– snídaně a obědy
– účast zkušeného anglicky mluvícího koordinátora, který je neustále přítomen na místě
– 24hod kontakty pro případ emergency
– obdržíte detailní informační předodjezdový balíček
– malá překvapení během pobytu
– velká osobní zkusenost v oblasti, kam byste se nejspíš ani jako turisté nedostali a která bude nezapomenutelná. Získáte zážitky, které vás navždy obohatí

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z