Voluntair

Vyučujte v buddhistickém klášteře

Co se stane, když se přihlásím?

Sri Lanka je úžasná země, kterou by měl jednou za život navštívit každý cestovatel! I díky silným buddhistickým kořenům a vlivu učení jejich mnichů zde najdete štěstí a klid. Tento projekt vám dává unikátní příležitost odhalit tyto kořeny a načerpat trochu tohoto klidu, který nám v civilizovaném světě uniká.
Zúčastněte se vyučovaní mladých buddhistických mnichů a zapojte se do výuky angličtiny a jiných dalších předmětů. Hlavním cílem tohoto projektu je hlavně s mnichy komunikovat a zlepšit jejich znalost angličtiny.  Většinu času budete trávit v klidných prostorech buddhistického kláštera, které uklidní vaši mysl. Hlavním cílem tohoto projektu je poskytnout venkovským mnichům příležitost zlepšit jejich znalost mluvené a psané angličtiny.

Chci si nechat zdarma poradit 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo

Vaše zpráva

Tento projekt je umístěn v buddhistickém chrámu ve venkovské oblasti nazvané Hanguranketha, kde se mladí mniši připravují propagovat buddhismus po celém světě. To je hlavní a velmi podstatný důvod, proč se musí učit anglicky. Hlavním cílem je tedy zlepšit jejich znalost mluvené a psané angličtiny. Budete většinu svého času věnovat výuce mnichů,  budete s nimi hovořit, číst jim a učit je psát v angličtině.

Budete ubytováni v našem centru, které se nachází několik kilometrů od centra města. K dispozici je krásná zahrada, kde se můžete uvolnit a společenské místnosti, kde si můžete spolu s ostatními účastníky posedět a popovídat.

Náš koordinátor na Vás počká na mezinárodním letišiti v Colombu a zajistí Vám trasnfer do destinace konání projektu. Dopravu na Sri Lanku si hradí každý účastník na vlastní náklady.

Je potřeba komunikativní znalost angličtiny, jak v písemné, tak v mluvené formě.

Přirozeně se očekává Váš respekt k jiným kulturám a náboženstvím.

Protože je program umístěn uvnitř chrámu, musíte nosit skromný oděv, který pokrývá celé tělo a nevystavuje žádnou část těla. Oděvy by měly být převážně bílé. Případně je rovněž přijatelný světlý oděv jedné barvy. V chrámu nebudete mít obuv a budete se pohybovat bosi.

Cena za 7 dní 200 EUR
Cena za 14 dní 400 EUR
Cena za 21 dní 600 EUR
Registrační poplatek 3000

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně projektu (200EUR/týden) máte zahrnutý pick up na mezinárodním letišti k Colombu a tranfer do destinace. Máte hrazené veškeré ubytovaní a stravu. V místě ubytování jsou koupelny evropského typu s teplou vodou. Pokoje jsou vybaveny ložním prádlem, větráky a ochranou před komáry. Po celou dobu je v lokaci přítomný anglicky mluvící koordinátor a máte zajištěný trénink k projektu.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z