Voluntair

Výuka v klášterní škole

Co se stane, když se přihlásím?

Během tohoto programu vyučujete angličtinu na klášterní škole. Škola nabízí bezplatné vzdělávání sirotkům i dětem, jejichž rodiny si nemohou dovolit standardní vzdělání. Ve škole studuje přibližně 6 000 studentů, vy se budete věnovat dětem na základním stupni.

Náš program se zaměřuje na výuku angličtiny. Znalost tohoto jazyka je pro studenty zásadní, pokud chtějí v budoucnu najít lepší pracovní uplatnění. Cestovní ruch v Myanmaru v posledních několika letech stále roste a znalost angličtiny dává studentům šanci získat práci v tomto oboru. Pokud máte zkušenosti a odpovídající znalosti, můžete učit jakýkoli jiný předmět, který si přejete. Nicméně je třeba do výuky implementovat anglický jazyk a vést studenty k tomu, aby během své hodiny mohli mluvit anglicky.

Cílem projektu je zlepšit studentům jejich znalost anglického jazyka. Současně pomůžete místním lektorům s kvalitní přípravou pro jejich hodiny. Neméně důležité je, že už jen vaší účastí na projektu umožníte studentům poznat nové kultury a národy a jejich odlišnosti, které je lépe připraví na setkání s lidmi z celého světa.

Během své účasti na programu budete ubytování v autentické klášterní škole. Budete mít tak naprosto jedinečný kulturní zážitek, který vám umožní poznat místní kulturu opravdu do hloubky.

Pick up na mezinárodním letišti a doprava do destinace je v ceně projektu.

Trpělivost s dětmi a respekt k odlišným kulturám. Je potřeba si přivést oděv pokrývající ramena a nohy od kolen dolů.
Uvítáme, pokud si sebou přívezete různé učební materiály a pomůcky pro vaši výuku.

Cena za 7 dní 200 EUR
Cena za 14 dní 400 EUR
Cena za 21 dní 600 EUR
Registrační poplatek 3000 Kč

Pokud chcete jet na více či méně dní, kontaktujte nás.

V ceně je pick-up na letišti a trafer do destinace, kompletní strava, ubytování, trénink k projektu, wifi, uzamykatelné pokoje,  vlastní koupelna k ubytování, větrák, ochrana proti komárům, povlečení.

Další informace

S námi někam vyrazit znamená, že si vyberete na našich webových stránkách některý z nabízených projektů, kterého byste se chtěli zúčastnit, a vyplníte online registraci. Po vyplnění registračního formuláře bude třeba odsouhlasit naše obchodní podmínky (zde: Voluntair – obchodní podmínky). Následně vás požádáme o uhrazení registračního poplatku (bankovním převodem nebo platební kartou) a hned poté s Vámi projdeme vaší přihlášku a zajistíme místo v požadovaném projektu.

Pokud si nejste jistí, kam byste chtěli jet a co byste chtěli dělat, tak se potkáme osobně a můžeme si popovídat o tom, co vás zajímá, co byste chtěli zažít, jak dlouho byste se chtěli něčemu věnovat. Máme mnoho různých možností náplně programů a úrovní náročnosti, co se týče třeba dopravy do destinace nebo objemu práce. Z registrační poplatek 3000Kč Vám zajistíme místo v daném programu a požadovaném termínu, poradíme Vám ohledně viz a očkování, dáme Vám dobré rady, co s sebou vzít a jak si to pěkně užít.

 

Zúčastnit se mezinárodního programu jako dobrovolník vás navždy obohatí a to v mnoha ohledech.

Oproti klasickému cestování máte možnost osobně poznat kulturu a obyvatele dané země, protože u každého projektu jste součástí místní komunity a společně pracujete. Někdy jste i ubytovaní v rodinách, takže máte jedinečnou příležitost poznat místní zvyky a ochutnat autentickou kuchyni.

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete něco extra? Kontaktujte nás na info@voluntair.cz pro nabídku šitou na míru právě vám.

Je to jednoduché

Vydat se na dobrovolnický projekt do zahraničí vyžaduje více práce než rezervace standardní dovolené. Obzvlášť plánování a přípravy před odjezdem mohou být komplikované a únavné. My se na ně pečlivě zaměřujeme a řešíme je, aby vy už jste nemuseli. Vy se pouze přihlasíte online a my se postaráme o vše ostatní.

Důvěra

Svět dobrovolnictví nabízí unikátní cestovatelskou zkušenost, při které poznáte autentickou místní  kulturu, vyzkoušíte svoje dovednosti  osvojíte si mnohé nové, aktivně přispějete projektu, který to potřebuje, a navíc si užijete spoustu zábavy. Opustit na chvíli svou komfortní zónu nemusí  vzbuzovat strach, právě naopak. Také poslat peníze organizaci, která je velmi velmi daleko od domova, může budit nedůvěru, ale díky nám to tak být nemusí. Pečlivě a striktně volíme partnery, o nichž víme, že nabízí pouze ověřené projekty, které pomoc dobrovolníků opravdu potřebují a které významně přispívají tamnímu životnímu prostředí a komunitě.

Kvalita služeb

Velmi si zakládáme na špičkovém zákaznickém servisu a kvalitních projektech. Od prvního momentu, kdy nás kontaktujete, je pro nás zásadní, abyste se setkali s přátelským a současně profesionálním přístupem. Po celou dobu naší spolupráce nám velmi záleží na tom, aby naše služby předčili vaše očekávání.

Transparentnost

Jsme agentura zprostředkovávající dobrovolnické pobyty v zahraničí. My sami nejsme v  tuto chvíli přímí autoři žádného z nabízených projektů. Místo toho jsme strávili měsíce, vlastně nyní už roky vyhledáváním a ověřováním projektů, které jsou vedené lokálními komunitami, tak aby vy jste měli jen ten nejlepší, autentický a nezapomenutelný zážitek.

Začněte plánovat svou cestu, zaregistrujte se

Chci se registrovat

Galerie

Znáte nás z