IMAG0805_1 small  IMAG0828 small

Miluji cestování. Už odmalička. Projela jsem celý svět a stále hledám nové možnosti, kam se jet podívat. Asi jako většina z vás mám ráda exotické destinace a spíše než turistická místa mě oslovují odlehlé končiny, kde se potkáte pouze s domorodci.

Když jsem poprvé narazila na možnost vyrazit jako dobrovolník do zahraničí, neváhala jsem. Nemusíte vyjet na dlouho, stačí i pár týdnů na to, abyste se zapojili do nějakého smysluplného projektu. Přiložíte ruku do práce a odměnou je vám skvělý pocit a téměř hned viditelné výsledky vaší snahy.

IMAG0635 small   IMAG0490_1 small

Nejvíc mě baví, že poznáte jinou kulturu ze zcela jiného pohledu. Navážete nová přátelství, která díky společným netradičním zážitkům přetrvají i dlouho po návratu. Hodíte za hlavu veškeré výdobytky civilizace a vrátíte se do doby, kdy vás těší maličkosti. Absolutní očista ducha i těla.

IMAG0377 smal   IMAG0214 small

Mám velmi ráda zvířata a právě poslední dobrovolnický projekt  mě zavedl do Mexika, kde jsem měla možnost se zapojit do projektu na podporu rozvoje želví populace v odlehlém koutu této překrásné země. Kromě naprosto dech beroucích momentů, kdy se vám v ruce choulí právě narozená, sametová želvička, mě hlavně oslovila příležitost navštívit končiny, které jsou stranou veškeré průvodce.

IMAG0228 small   IMAG0374 small

 

A o to bych se právě s vámi chtěla podělit. Užijte si pohled na jedinečná místa této krásné země a berte jej jako pozvání, která mohou čekat i vás, zvolíte-li so dobrovolnictví jako fantastickou příležitost jak prozkoumat krásy této planety.

IMAG0520 small

 

Znáte nás z